KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell + modevisningskatalog 9255039
nr 925 5039
Akvarell + modevisningskatalog
Oidentifierad konstnär, Förlaga till Varuhuset Meets katalog "Meeths modevisning 1960" + katalog
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 november 2014
kl 18:52:04
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
17 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal